Witamy Państwa w sklepie internetowym vitatop.pl !

Sklep, który Państwo właśnie odwiedzacie, jest sklepem firmowym spółki  Dead Sea Jordan Trade International  Sp. z o.o. specjalizującej się w imporcie i dystrybucji najwyższej jakości surowców i produktów kosmetycznych z Morza Martwego. 

Będąc częścią polsko-jordańskiej grupy dystrybucyjnej soli, błota i wody z Morza Martwego posiadamy międzynarodowe doświadczenie w sprzedaży tych produktów na rynku Unii Europejskiej oraz wyjątkowo wymagającym rynku USA. Pośród naszej licznej klienteli znaleźć można zarówno odbiorców hurtowych (producenci kosmetyków, renomowane ośrodki SPA itp.), jak również sklepy, hurtownie kosmetyczne i inne. Coraz większą grupę Klientów stanowią odbiorcy detaliczni. Przede wszystkim z myślą o odbiorcy indywidualnym przygotowaliśmy sklep vitatop.pl, w którym mamy właśnie zaszczyt gościć Państwa.                                                        .

Korzystając z naszego sklepu macie Państwo pewność, że:

 O  Zawsze otrzymujecie towar najwyższej jakości.  Jakość i pochodzenie soli, błota oraz wody z Morza Martwego są gwarantowane.  Nasze biuro w Jordanii kontroluje proces pozyskania surowca z morza, jego konfekcjonowanie, fracht morski, zaś  spółka w Polsce - rozładunek  i składowanie produktów w magazynach. Jesteśmy pewni oferowanej jakości i pochodzenia, jako że nie korzystamy z żadnych pośredników.

O  Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają badania mikrobiologiczne, testy dermatologiczne i rejestrację na terenie UE (Cosmetic Products Noitification Portal CPNP). 

O   Szczegółowe analizy składu soli z Morza Martwego wykonane zostały na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie, na Wydziale Farmacji pod nadzorem doświadczonych fachowców.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do wypróbowania naszych produktów.

Wszelkie komentarze, pytania i uwagi możecie Państwo do nas kierować posługując się mailem dostępnym w zakładce „kontakt”. Współpracując z wieloma fachowcami, w tym lekarzami, kosmetyczkami i kosmetologami – pomożemy znaleźć właściwą odpowiedź na każde interesujące Państwa zagadnienie.

Z podziękowaniem za odwiedziny naszego sklepu,

Zarząd
Dead Sea Jordan Trade International Sp. z o.o.